Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 90,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Penco Ionogen 1000 ml

Penco Ionogen 1000 ml doplňuje straty vody a minerálov, odďaľuje únavu a zlepšuje podmienky pre dosiahnutie požadovaného výkonu, znižuje riziko kŕčov... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Doba dodania
Doručenie 22.03.2023 do 12:00. Objednajte do zajtra do 12:00
Príchuť
18,00 EUR
15,00 EUR
bez DPH
ks
Výrobca:Penco
Kompletné špecifikácie
Penco Ionogen 1000 ml
  • doplňuje straty vody a minerálov,
  • odďaľuje únavu a zlepšuje podmienky pre dosiahnutie požadovaného výkonu,
  • znižuje riziko kŕčov, poklesu výkonnosti a vytrvalosti,
  • vhodný pre všetky typy športových aktivít,
  • obsahuje vysoké množstvo L-karnitinu (550 mg/l) a vitamínu C (550 mg/l),
  • ľahká príprava až 60 litrov nápoja.

Pri fyzickej aktivite vysokej intenzity dochádza k nadprodukcii tepla, ktoré sa z tela odvádza predovšetkým odparovaním vody pri potení. Pretože organizmus nevie vylučovať čistú vodu, dosiahne to okľukou - vylučuje ionty, na ktoré sú naviazané molekuly vody. Pri potení teda dochádza nielen k veľkým stratám vody, ale i dôležitých minerálnych látok a vitamínov. Deficit vody sa prejavuje zahustením krvi, čo kladie zvýšené nároky na výkon srdca. Pri určitom zahustení krvi vzniká smäd, ktorý je neklamnou známkou začínajúcej dehydratácie organizmu. Tá sa postupne môže prejaviť stratou koncentrácie a únavou. Dehydratácia znižuje schopnosť potiť sa, čo nutne vedie k zvýšení telesnej teploty (až o 3 °C) a strate výkonnosti. K vyriešeniu týchto problémov bol vyvinutý PENCO IONOGEN- tekutý koncentrát pre prípravu hypotonického iontového nápoja s obsahom minerálov, vitamínov a karnitinu.

PENCO IONOGEN obsahuje účinné množstvo iontov (Na, K, Cl, Mg) v správnej kombinácii tak, aby bolo zaručené obnovenie metabolickej rovnováhy, zlepšenie výkonnosti, regenerácia organizmu a významné zníženie rizika kŕčov. Penco Ionogen je nápoj zo zníženým obsahom energie, ktorý dodáva v 1 litri hotového nápoja iba 345 kJ v prípade riedenia 1:40 alebo dokonca len 251 kJ pri riedení 1:55. Je teda vhodný pre všetky druhy športov, pri ktorých je potrebné doplňovať hlavne tekutiny a vyšší príjem energie vo forme sacharidov nebýva žiaduci. Osmolalita Ionogenu, pripraveného podľa odporúčaného riedenia je 110-150 mOsm/l, t.j. má nižšiu osmolalitu ako krvná plazma. V tomto rozmedzí je nápoj hypotonický (t.j. má menšiu koncentráciu iontov a molekúl ako krvná plazma), čo je optimálny stav z hľadiska vyprázdňovania nápoja zo žalúdka a rýchlosti vstrebávania črevnou stenou. PENCO IONOGEN je obohatený L-karnitínom, ktorý podporuje spaľovanie tukov , ktoré je vďaka tomu využité ako zdroj energie, ovplyvňuje celkový stav a pripravenosť organizmu pre športový výkon maximálnej intenzity. L-karnitin stimuluje tvorbu svalového glykogénu (zdroj energie svalov) a využitie rozvetvených aminokyselín BCAA pre svalovú prácu. V PENCO IONOGENU obsiahnutý L-karnitin je nositeľom exkluzívnej značky L-CARNIPURE, ktorá ako jediná zaručuje 100% čistotu L-karnitinu bez obsahu pravotočivej D-formy a tým 100% splnenie všetkých vyššie deklarovaných vlastností karnitinu. Majiteľom tejto ochrannej značky je švajčiarska firma LONZA, najväčší výrobca karnitinu v Európe.
PENCO IONOGEN je tekutý koncentrát pre prípravu hypotonického nápoja, ktorý doplňuje straty tekutín, minerálov a vitamínov, ku ktorým dochádza počas intenzívneho športového výkonu. Významne znižuje nebezpečie kŕčov a poklesu výkonnosti a vytrvalosti. PENCO IONOGEN vytvára optimálne podmienky pre vysoký výkon počas tréningu alebo závodu.

Tovar zaradený v kategóriách

 

       

 

Platobná brána ComGate: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

                                                                                                    

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk