Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 90,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Športová výživa
  3. Energetické gély
  4. Penco Energy gel Trail 35g

Penco Energy gel Trail 35g

Vo Vašich nohách je x-tý kilometer. Vaše svaly už vyčerpali svoje zásoby paliva. Nohy sú stále ťažšie, každé došliapnutie je namáhavejšie a pomalšie a... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Doba dodania
Doručenie zajtra do 12:00. Objednajte dnes do 12:00
Príchuť
1,30 EUR
1,08 EUR
bez DPH
ks
Výrobca:Penco
Kompletné špecifikácie

Vo Vašich nohách je x-tý kilometer. Vaše svaly už vyčerpali svoje zásoby paliva. Nohy sú stále ťažšie, každé došliapnutie je namáhavejšie a pomalšie ako to predošlé, nemáte energiu, strácate silu, zatiaľ pred Vami sú ešte desiatky či stovky metrov do ciela. Je to tvrdé, nechcete padnúť únavou. Práve pre tuto chvíľu je tu Penco energy gel- unikátny energetický gel, ktorý svojím zložením jedinečne kombinuje sacharidy, elektrolyty a antioxidanty. Pokiaľ športovec pred záťažou vhodne doplní živiny a energiu, vystačí mu "palivo" vo forme glykogenu, ktorý je uložený vo svalových a pečeňových bunkách približne na jednu hodinu. Po tejto dobe je glykogen vyčerpaný, výrazne poklesne hladina cukru v krvi a výsledkom tohoto stavu je fyzická a psychická únava. Ta bráni nielen podaniu kvalitného športového výkonu, ale vzhľadom k tomu, že mozog nedostáva potrebné palivo -glukózu, spomaľuje svoju činnosť a komunikácia medzi mozgom a svalmi je menej kvalitná a naviac môže byť príčinou nesprávneho rozhodnutí v rozhodujúcom okamihu závodu nebo zápasu.
Jedno praktické balenie 35g (ľahko sa vojde do vrecka) poskytuje 367 kJ okamžitej energie, ktorá je výhradne vo forme zmesi jednoduchých cukrov a polysacharidov. Tato zmes je koncipovaná tak, aby sa bezprostredne po prehltnutí Penco Energy gelu uvedené sacharidy rozložili na glukózu, ktorá sa ihne? absorbuje do krvného riečištia a odtiaľ bola pohotovo dopravená k unaveným svalovým bunkám. Nárast energie pocítite najneskôr do 5-10 min.
Penco Energy gel naviac obsahuje elektrolyty sodík a draslík, ktoré sú nevyhnutné pre metabolizmus sacharidov a ?alej pre zaistenie riadnej činnosti svalov. Napomáha regenerácii svalovej hmoty, zabraňuje svalovým k?čom a strate koordinácie počas cvičenia. V každom balení Penco Energy gelu je 50 mg sodíku, 40 mg draslíku.
V Penco Energy gele je exkluzívne zahrnutá jedinečná zmes antioxidantov - vit. C, E a ß-karotenu, ktoré zreteľne znižujú nebezpečí pôsobenia volných kyslíkových radikálov, ktoré vo väčšej miere vznikajú pri aktívnej fyzické záťaži, a môžu byť príčinou rady závažných civilizačných ochorení.
O osude Vášho závodu či zápasu Vám v správny moment pomôže rozhodnúť práve Penco Energy gel.
• Sacharidy - k rýchlemu doplneniu okamžitej energie
• Elektrolyty - pre poriadnu činnosť svalov
• Antioxidanty - výrazné obmedzenie deštrukčného pôsobenia volných kyslíkových radikálov.
• Výnimočná chuť - pri všetkých chuťových variantoch bol pri vývoji kladený dôraz na jemnú texturu a príjemnu chuť tak, aby gel nezanechával na podnebí nepríjemný pocit "ulepené sladkosti"
• Ľahko stráviteľný - nezaťažuje tráviace ústroje.
• Minimálny obsah tukov - menej ako 0,2%
• Vhodné pre všetky typy športov s dobou záťaže nad 1 hodinu.
Penco Energy gel je vhodné užiť 5-10 minút pred výkonom k doplneniu zásob glykogénu, ?alej každých 30 minút pri záťaži a ihne? po výkone pre skrátenie doby regenerácie organizmu. Používanie gelu je jednoduché - každých 30 minút vytlačte sáčok gelu do vašich úst (radíme sáčok Penco Energy gel pozdĺžne prehnúť na polovicu) a zapijete ho najlepšie čistou vodou alebo veľmi zriedeným hypotonickým nápojom (200-300ml). Doplnenie tekutín je nevyhnutné k zabráneniu dehydratácie organizmu a vytvorenie podmienok pre správne strávenie a absorpciu gelov.!!! Aby ste sa na gely mohli spoľahnúť v priebehu závodu nebo zápasu, doporučujeme ho otestovať už počas tréningu

Tovar zaradený v kategóriách

 

       

 

Platobná brána ComGate: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

                                                                                                    

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk