TVOJA ZĽAVA ŤA ČAKÁ ! PONUKA PRE ŠPORTOVÉ KLUBY, MASÉROV, FYZIOTERAPEUTOV. Si členom športového klubu, pracuješ v oblasti rehabilitácie ? Neváhaj nás kontaktovať.
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 90,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Compex SP 8.0

  • Novinka

Compex SP 8.0 elektrický svalový stimulátorOptimalizuje vašu silu a vytrvalosť, pomáha vám rýchlejšie sa zotaviť a zároveň pomáha predchádzať zranenia... celý popis
Dostupnosť
Skladom 2 ks
Doba dodania
Doručenie 13.06.2023 do 12:00. Objednajte do 12.06.2023 12:00
1 150,00 EUR
958,33 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:CX2539116
Kompletné špecifikácie

Compex SP 8.0 elektrický svalový stimulátor
Optimalizuje vašu silu a vytrvalosť, pomáha vám rýchlejšie sa zotaviť a zároveň pomáha predchádzať zraneniam a liečiť bolesť. SP 8.0, navrhnutý pre športovcov, ktorí cvičia každý deň, je špičkou vo svojej triede v oblasti elektrostimulácie. Pripojiteľný a modulárny SP 8.0 obsahuje úplne novú funkciu mi-Autorange, ktorá vám neustále prináša lepšie výsledky.

Podrobnosti:
- Technológia: Drôt
- Svalová inteligencia: MI-scan, MI-autorange, MI-desiatky, MI-akcia na 4 moduloch
- Webové pripojenie: Áno
- Cieľ sťahovania: Áno
- Nahrať vzdialenú históriu: Áno
- Programy: 40
- Kanály 4
- Obrazovka: Matrixové farby
- Napájanie: 120 mA, 400 us, 150 Hz
- Energia: Nabíjateľná batéria za menej ako 2 hodiny
- Príslušenstvo: Pevné cestovné puzdro, Ochranné puzdro, 2 vrecká na elektródy 5x10 cm, 2 vrecká na elektródy 5x5 cm, 2 vrecká na elektródy 5x10 cm (1 klip)

Programy:
- Kondicionovanie: Výdrž. Odpor . Sila . Výbušná sila. Nadmerná kompenzácia . Prevencia vyvrtnutia členku. Krížový tréning. Stabilizácia jadra. Hypertrofia. Budovanie svalov. Potencovanie . Rozcvička . Kapilarizácia
- Manažment bolesti: Manažment bolesti TENS . Znížte svalové napätie. Bolesť svalov. Bolesť krku . Bolesť chrbta . Lumbago . Epikondilitída. Tendinitída . Ťažké nohy. Prevencia kŕčov
- Rehabilitácia: Svalová atrofia . Posilnenie.
- Regenerácia / Masáž: Tréningová regenerácia. Obnova konkurencie. Relaxačná masáž. Znížte bolestivosť svalov. Oživujúca masáž
- Fitness: Spevnite ruky. Tónujte stehná. Získajte 6-balenie. Získajte silnejší biceps. Vybudujte si ramená. Zostavte si svoje prsné svaly. Spevnite brucho. Vytvarujte si zadok. Sila tela. Lymfodrenáž.

Umiestnenie elektród
Veľkosť elektród (veľké alebo malé) a spôsob, akým sú umiestnené na skupine svalov, ktoré chcete stimulovať, sú rozhodujúcimi faktormi v tom, aké pohodlné a teda efektívne bude cvičenie.
Preto sa odporúča, aby ste tomu vždy venovali mimoriadnu pozornosť a dodržiavali navrhované umiestnenia.
Pre stimuláciu systémom Mi-sensor predstavujú všetky navrhované umiestnenia optimálne umiestnenie tohto systému. Preto sa odporúča dôsledne dodržiavať tieto pokyny.
Ak nechcete používať technológiu Mi, stačí vymeniť špeciálny elektródový kábel systému Mi-sensor za iný štandardný elektródový kábel.

Stimulačná poloha
Stimulačná poloha závisí od svalovej skupiny, ktorá má byť stimulovaná. Rôzne navrhované polohy sú jasne vyznačené v piktogramoch vedľa obrázkov znázorňujúcich umiestnenie elektród.
Pri programoch, ktoré spúšťajú výrazné kontrakcie (tetanické sťahy), sa odporúča izometrická práca, t.j. končatiny by mali byť fixované tak, aby nedochádzalo k výraznému pohybu. Napríklad pri stimulácii kvadricepsov by mal byť používateľ v sede s členkami fixovanými popruhmi, aby sa zabránilo predĺženiu kolien.
Práca týmto spôsobom má dvojaký účel: na jednej strane zaistiť väčšiu bezpečnosť a na druhej strane obmedziť skracovanie svalu pri kontrakcii s rizikom ostrých kŕčov pri stimulácii. Keďže kontrakcia je obzvlášť silná v lýtku, keď je chodidlo vystreté, uistite sa, že máte dostatočne veľkú záťaž na ramená (alebo použite nejaký iný prostriedok), aby kontrakcia zostala statická.
S výnimkou špecifických indikácií pre konkrétny program by sa dynamická práca nemala vykonávať bez odporu.
Pri ostatných typoch programov (napríklad pri programoch kategórie Vaskulárny, Masážny a Bolestivý a Program Aktívna regenerácia), ktoré nezahŕňajú silné svalové kontrakcie, sa snažte umiestniť čo najpohodlnejšie.

Nastavenie intenzity/úrovne energie stimulácie
V stimulovanom svale závisí počet nabratých vlákien od stimulačnej energie.
Je preto absolútne nevyhnutné využiť maximum stimulačných energií, aby sa zapojil čo najväčší počet vlákien. Pod značnou úrovňou stimulačnej energie je pre priemerného používateľa zbytočné robiť stimulačné sedenia. V skutočnosti je počet vlákien zapojených do stimulovaného svalu príliš nízky na akékoľvek zaujímavé zlepšenie výkonu tohto svalu.
Progres stimulovaného svalu bude o to väčší, ak Compex zapojí vysoký počet jeho vlákien. Ak pri stimulácii pracuje iba 1/10 svalových vlákien, iba 1/10 môže napredovať. To je samozrejme oveľa menej oceniteľné, ako keby 9/10 vlákien fungovalo, a preto mohli napredovať.
Mali by ste preto dbať na to, aby ste pracovali s maximálnymi stimulačnými energiami, t. j. vždy na hranici toho, čo dokážete podporiť.
Je zrejmé, že nie je potrebné, aby ste dosiahli maximálnu aktuálnu silu hneď od prvej kontrakcie prvého sedenia prvého cyklu. Ak ste ešte nikdy nepoužili stimuláciu Compex, mali by ste absolvovať niekoľko sedení programu Muscle Starter s dostatočnou energiou na povzbudenie

Tovar zaradený v kategóriách

     

 

         

Platobná brána ComGate: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

                                                                                                    

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk